Röplabda

Kezdőlap
Hírek, aktualitások Röplabda

Kiss Lilla első élvonalbeli mérkőzésén lépett pályára

Kiss Lilla pályára lépet a múlt héten az első extraligás felnőtt élvonalbeli mérkőzésén a Vasas Óbuda bajnokcsapatában a FATUM-Nyíregyháza ellen. 🏐🤩 Lilla még csak 17 éves, a nyáron igazolt a

A Vasasban folytatja pályafutását a KESI korosztályos válogatott röplabdázója

Kiss Lilla, a Kecskeméti Sportiskola 17 éves korosztályos válogatott röplabdázója a Vasas-Óbuda NB I-es csapatához igazolt. Lilla előtt nővére, Gréta a követendő példa, aki szintén a KESI-ből került először az

Három kecskeméti fiatal a magyar férfi röplabda válogatottban

A július 9-én Rigában lejátszott döntő második mérkőzésén is vereséget szenvedett a magyar férfi röplabda-válogatott Lettországtól, így is története legjobb helyezését érte a második hellyel a 2018-ban elindított Ezüst Európa-ligában.

Bajnok a KESI Röplabda Akadémia U20-as fiú csapata

A Kecskeméti Sportiskola Röplabda Akadémia fiú csapata nyerte a dr. Tarnawa Ferdinánd U20-as Országos Bajnokság döntőjét, miután óriási csatában legyőzte azt a Pénzügyőrt, akitől a csoportküzdelem során kikapott. A május

Ezüstérmes az U15-ös leány röplabda csapat

Ezüstérmes lett a KESI Röplabda Akadémia U15-ös leány csapata a május 20-21-én a 2. osztályban rendezett döntőn Kecskeméten. A csapat edzője, az egykori válogatott röplabdázó, Kiss Éva. -A magyar bajnokság

Elismerés a kecskeméti röplabda utánpótlás nevelésnek

Röplabda Akadémia néven folytathatja a tevékenységét 2023. április 14-től a Kecskeméti Sportiskola röplabda szakosztálya, amely elismerés a kiemelkedő kecskeméti utánpótlás nevelés számára. Ugyanezen a napon Dunszt Ferenc, a kecskeméti röplabdázás

Hét sportiskolás fiatal az Extra Ligában játszó Kecskeméti RC keretében

Nagy József második éve a Kecskeméti Röplabda Club edzője. Profi pályafutásának nagy részét Kaposváron töltötte, majd Kecskemétre igazolt, ahol egy évet játszott. A több mint 90 szeres válogatott szereplés áll

Magas színvonalú röplabda edzői továbbképzést szervezett a KESI

Színvonalas előadások és bemutatókat láthattak azok, akik részt vettek szombaton Kecskeméten, a Magyar Röplabda Szövetség éves edzőtovábbképzésén, amelyet a KESI edzői tartottak a Messzi István Sportcsarnokban – mondta Csizmadia

Röplabda

Kölyök röplabda kupával összekötött sportudvar avató a Zrínyiben

A Kecskeméti Sportiskola (Kesi) röplabda szakosztálya RöpKöLYÖK Kupájával avatta fel szombat délelőtt a Zrínyi Ilona Általános Iskolában, a korábban elkészült Sportudvart. Nagy örömmel gyűltek újra össze a kecskeméti röplabdások, gyerekek,

Röplabda

Bronzérmet nyert a Kecskeméti Sportiskola fiú röplabda csapata a Buzek László Országos Serdülő Bajnokság döntőjében

A Kecskeméten megrendezett országos döntőbe hat csapata jutott. Vasárnap a Kecskeméti Sportiskola csapata óriási küzdelem után 3-2-re nyert a Szolnok ellen és megszerezte a bronzérmet. A döntőt a Dunaújváros a

Városi ünnepségen köszöntötték a 2021-ben sikeres sportolókat

A Mercedes-Benz Sport Akadémián rendezett városi ünnepségen köszöntötték a Kecskemét város színeiben kiemelkedő eredményt elért sportolókat és felkészítőiket. Az elmúlt évben mutatott játékuk alapján a Kecskeméti Sportiskola korábbi és jelenlegi

A sportiskolás Török Zsombor a felnőtt röplabda válogatottba kapott meghívót

A Kecskeméti Sportiskola röplabda szakosztályában folyó képzés magas színvonalát mutatja, hogy Kiss Gréta és Vezsenyi Adrien után egy újabb röplabdás, Török Zsombor is meghívót kapott a Románia ellen készülő felnőtt

Koch Róbert: A hosszú távú tervezés híve vagyok

A hosszú távú tervezés híve vagyok, a játékosok kiválasztásánál nem csak a pillanatnyi teljesítmény a meghatározó, a fiatal játékosoknál a hosszú távú potenciál a döntő, ennek szellemében hívtam meg a

A tanévnyitón adták át a szabadtéri röplabda pályákat a Zrínyiben

Hétfőn, a városi tanévnyitón, a 122. tanévet kezdő Zrínyi Ilona Általános Iskola udvarán átadták a Kecskeméti Sportiskola röplabda szakosztályának társasági adó támogatásából és az önkormányzat hozzájárulásából épített röplabdapályákat.             Fritz

A Kecskeméti Sportiskola U13-as fiú röplabda csapata országos bajnok

A hétvégén Dunaújvárosban rendezték meg az Országos Mini Bajnokságot, amelyet a Kecskeméti Sportiskola fiú „A” csapata nyert meg, a „B” csapat bronzérmes lett. A bajnokság a legendás kecskeméti röplabda edző,

A Kecskeméti Sportiskola U13-as lány csapata 10. lett az országos döntőben

A hétvégén Újpesten rendezték meg a leány Országos Mini Bajnokságot, ahova a legjobb 12 együttes került. A Kecskeméti Sportiskola csapata is bejutott az országos döntőbe, ahol a 10. helyet szerezték

Röplabda

Az országos bajnoki címért játszik vasárnap a Kecskeméti Sportiskola U15-ös fiú röplabda csapata

A Tatár Mihály U15 Országos Gyermek Bajnokság szombaton a középdöntőkkel folytatódott Kecskeméten a Messzi István Sportcsarnokban. A KESI fiú csapata a csoportkörben már legyőzött Dág együttesével került össze a döntőbe

Kettős győzelemmel jutott a Tatár Mihály Országos Gyermek Bajnokság középdöntőjébe a Kecskeméti Sportiskola fiú röplabda csapata

Pénteken Kecskeméten, a Mercedes-Benz Sport Akadémián megkezdődött a fiú U15 Országos Gyermek Bajnokság döntője, amelybe hat csapat jutott. Az első mérkőzésen Nagy Péter csapata szoros mérkőzésen győzte le a Szolnoki

Röplabda

A KESI Röplabda Szakosztály négy kiváló edzője is előadást tartott a Magyar Röplabda Szövetség által szervezett éves edzői továbbképzéseken

Karagics Mátyás: A rövid és hosszú távú edzéstervezés, – készítés alapelvei- MRSZ Dél-Kelet Magyarország Régió edzőképzésen Csizmadia Szabolcs, Gyurkó Sándor: A kosárérintés oktatása során előforduló hibák és azok kijavítása rávezető