Judo

Kezdőlap
Hírek, aktualitások Judo

Országos versenyen szerepeltek sportiskola cselgáncsozói

Szombaton Mórahalmon versenyeztek a Kecskeméti Judo Club- Kecskeméti Sportiskola judosai. Két érmet és három pontszerző helyet zsákmányoltak az országos versenyen. Nagysolymosi Tibor értékelte a versenyzők eredményét. Nagy Nimród serdülő 46kg-ban

Öt érmet és öt pontszerző helyet szereztek a sportiskola judosai a hétvégén

Szépen meneteltek a Kecskeméti Sportiskola – Kecskeméti Judo Club judosai az Ifjúsági Magyar Bajnokságon, hiszen három érmet és három pontszerző helyezést értek el. Nagy Nimród 42kg-ban Ezüstérmes lett, három mérkőzést

Négy érem az országos ifjúsági versenyen

Sikeresen versenyeztek a Kecskeméti Judo Club-Kecskeméti Sportiskola judosai, a hétvégén megrendezett Ifjúsági Országos Rangsor versenyen. Lovászi Bendegúz 81kg-ban összes mérkőzését iponnal nyerve aranyérmet szerzett. Szorgalmas edzésre járása meghozta gyümölcsét. Makkai

Két érem és két pontszerző az Országos Rangsorversenyről

Az idei év első versenyének az UTE adott otthont. A Kecskeméti Judo Club-Kecskeméti Sportiskola 2 érmet és 2 pontszerző helyet hozott a Felnőtt (Junior) Országos Rangsorversenyről. Makány Ádám 60kg-ban ezüstérmet

Judos aranyérmek az országos bajnokságon

Két aranyérmet nyertek a Kecskeméti Judo Club-Kecskeméti Sportiskola judosai a Harmadosztályú Országos Bajnokságon. Mórahalmon rendezték meg a Diák C és a felnőtt Harmadosztályú Magyar Bajnokságot. A Kecskeméti Judosok 2 aranyérmet

Jól szerepeltek a sportiskola cselgáncsozói a Serdülő Országos Bajnokságon

Két magyar bajnoki címet, egy ezüstérmet és egy pontszerző helyet nyertek a kecskeméti judosok október 7-én az Egerben rendezett Serdülő Országos Bajnokságon. Népes súlycsoportok és 300 fős induló létszám fogadta

Jól szerepeltek a Kecskeméti Sportiskola judosai Pakson

A hétvégén 8 érmet nyertek a Kecskeméti Judo Club-KESI judosai Pakson. Az Atom Kupa hétvégéjén több korosztályban, majdnem ezer versenyző lépett tatamira. Szombaton Diák A, B Magyar Bajnokságon Melkvi Gábor

Három érem és egy pontszerző hely Egerből!

Három érmet és egy pontszerző helyet hoztak a Kecskeméti Judo Club-KESI judosai az Egri országos versenyről. Szeptember 16-án hatalmas induló létszámmal rendezték meg a Tóth Péter Emlékversenyt Egerben. Fehér Maja

Remekül szerepeltek a sportiskola judosai

Nemzetközi Judo Verseny 40 egyesület 250 judosa lépett tatamira május 20-án, Domaszéken. Öt tatamin folytak a küzdelmek, a Diák ABC és Serdülő korosztály számára. A KESI judosainak eredményei magukért beszélnek.

Két bronzérem a judo ifi Országos Rangsorversenyről

Makkai Szonja és Bagó Boglárka is felállhatott a dobogóra Tatán, az Országos Rangsorversenyen, ahol mindkettőjük három győzelemmel érte el az érmes helyezést. A fiúk kategóriájában Prikkel Zsombornak ugyanennyi győzelem az

KJC és KESI érmek az év első judo rangsorversenyéről

Az UTE Judo csarnokában kezdték meg a szezont a kecskeméti judosok. A 137 induló versenyzőből öt, még egészséges judosunk állt rajthoz. Cigány Zsombor sziklaszilárdan állt fel a tatamira és két

A sportiskola 3 versenyzője kapott meghívást a judo Ifjúsági Európa-kupára

A KJC-KESI judokái közül 3-an kaptak meghívást a hétvégén, Győrben megrendezésre kerülő Ifjúsági Európa-kupára. Makkai Szonja 44kg-ban, Bagó Boglárka 63kg-ban, valamint Major Ádám 81kg-ban lét a tatamira. A mérkőzéseket mindkét

Judo

Nagy Nimród bronzérmes a diákolimpián

Nagy Nimród, a Kecskeméti Sportiskola judosa bronzérmes lett a Diák „A” Országos Diákolimpián. Négy mérkőzés megvívása után a harmadik helyen zárt 38 kg-ban. Nagyon fegyelmezetten judozva jutott el az elődöntőig,

Judo

Jól szerepeltek a judósok a Budapest Kupán

Hatalmas létszámmal, több mint 1000 indulóval zajlott le a hétvégén a Budapest Kupa judo verseny. Az eseményen 15 ország judosai mérték össze erejüket. A Kecskeméti Judo Club-KESI 5 éremmel és

Judo

Három érmet szereztek a Kecskeméti Sportiskola versenyzői a judo junior országos bajnokságon

A hétvégén rendezték Győrben a judo junior országos bajnokságot, amelyen a Kecskeméti Sportiskola versenyzői egy ezüst és két bronzérme mellet egy ötödik helyet is szereztek. A három érem mellett az

Judo

Érmekkel térhettek haza a Kecskeméti Sportiskola judosai Domaszékről

Öt érmet és négy pontszerző helyezést szereztek a Kecskeméti Judo Club-KESI judokái vasárnap, a Domaszéken megrendezett regionális versenyen. Nagy Nimród két korcsoportban is dobogóra tudott állni. Saját korosztályában és az

Nagy Nimród a Judo Magyar Kupa győztese

Végre örülhetett a publikum is a judos serdülő korosztály Magyar Kupa versenyének. A KJC-KESI judokái nyolc versenyzővel képviselték klubjukat és hármójuk éremmel zárhatta a napot. Nagy Nimród három ipponos győzelemmel

Baján szerepeltek a Sportiskola judósai

A Kecskeméti Judo Club-KESI judósai Baján jártak a hétvége mind a két napján. Február 26-án szombaton regionális versenyen vettek részt, ahol 10 érmet – két arany-, 6 ezüst- és 2

Három bronzérmet nyertek a sportiskola judosai a Junior Magyar Kupán

Február 19-én az UTE csarnokában jártak a Kecskeméti Judo Club-KESI junior judosai. Kitettek magukért a Magyar Kupán, hiszen 3 bronzérmet és egy ötödik helyezést hoztak haza. Szabó Lili 63 kg-ban

Győrben léptek szőnyegre a Sportiskola judosai

Hétvégén Győrbe utazott a Kecskeméti Sportiskola – Kecskeméti Judo Club kilenc versenyzője, akik szépen helytálltak a megmérettetésen. A nagy létszámmal megjelent versenyzők miatt sokáig eltolódott az Ifjúsági Országos Bajnokság. Kilenc