Ökölvívás

Kezdőlap
Hírek, aktualitások Ökölvívás

Nemzetközi tornán szerepeltek a Sportiskola ökölvívói

Észak-Magyarország és a lengyel Kárpátok Régió ökölvívói találkoztak március 23.-án és 24.-én Egerben. A nemzetközi versenyre meghívást kapott a Kecskeméti Sportiskola 3 ökölvívója is. Burai Adrián Dominik serdülő 42kg-ban, Ordasi

Burai Roland az ökölvívó Európa-bajnokságon képviseli Magyarországot

Burai Roland, a Kecskeméti Sportiskola ökölvívója meghívót kapott a magyar ifjúsági válogatott edzőtáborába, majd a felkészülést követően az EUBC Ifjúsági Európa-bajnokságon vesz részt. A kontinensviadalt április 2.-a és 15.-e között

A sportiskola ökölvívója nemzetközi versenyre kapott meghívót

A Magyar Ökölvívók Szövetsége Burai Rolandnak, a Kecskeméti Sportiskola versenyzőjének válogatott meghívót küldött. Az ökölvívót benevezték a Drakula Open elnevezésű nemzetközi versenyre, amelyet Romániában rendeznek. Edzője Németh János. Gratulálunk! Eredményes

Két első és két harmadik helyet szereztek a Sportiskola ökölvívói

Két arany- és két bronzérem a mérlege a Kecskeméti Sportiskola ökölvívóinak, akik az Énekes István Emlékversenyen vettek részt február 1-je és 3.-a között. Az emlékverseny egyben válogató is volt. A

Burai Adrián Dominik az ökölvívó serdülő válogatott edzőtáborában volt

Burai Adrián Dominik, a Kecskeméti Sportiskola ökölvívója a serdülő válogatott edzőtáborában volt január 22-28.-a között Egerben. Az edzőtábor zárásaként a Kóczián Kupán szállt a ringbe, ahol a tavalyi U12 magyar

Három dobogós hely az ökölvívó serdülő országos bajnokságon

Október 19-22-ig Egerben rendezték meg az ökölvívó U12 és a serdülő országos bajnokságot. A Kecskeméti Sportiskola ökölvívói három éremmel és két értékes helyezéssel zárták a versenyt. Eredmények: Burai Adrián Dominik

Kiválóan szerepeltek a sportiskola öklözői Nyíregyházán

Szeptember utolsó és október első napján Nyíregyházán szálltak ringbe a Kecskeméti Sportiskola ökölvívói a junior és az ifjúsági Magyar Bajnokságon. Két arany- és három bronzérmet, valamint értékes helyezéseket szereztek. Eredmények:

Kiemelkedően szerepeltek a Sportiskola ökölvívói

2023.09.16.-án Kiskunhalason a XXII. Testvérvárosok Nemzetközi Ökölvívók Tornáján vettünk részt. Egy edzőmérkőzésen és nyolc hivatalos mérkőzésen öklöztek a Kecskeméti Sportiskola fiataljai. Az edzőmérkőzést Kaszala Erik 63,5kg-ban vívta, az ellenfél edzője

Nemzetközi versenyen szerepeltek a Sportiskola ökölvívói

Június 5-10-ig a Bornemissza Gergely Nemzetközi Ökölvívó Emlékversenyen szerepeltek a Kecskeméti Sportiskola ökölvívói. Németh János vezetőedző beszámolója: A nemzetközi verseny előtt májusban, Vecsésen, Szegeden, Kalocsán, Kiskundorozsmán versenyeztünk a felkészülés alatt.

Értékes helyezéseket szereztek a Sportiskola ökölvívói a Magyar Kupán

Április 12-15-ig a Kecskeméti Sportiskola ökölvívói az utánpótlás magyar Kupán szerepeltek, ahol arany-, ezüst-, és bronzérem mellett értékes helyezéseket értek el. Az országos versenyen 65 egyesület 324 versenyzője indult. Eredmények:

Ökölvívás

Nemzetközi ökölvívó emléktornán szerepeltek a KESI sportolói

A Kecskeméti Sportiskola ökölvívó szakosztályának két versenyzője május 6-11 között a Bornemissza Gergely Nemzetközi Utánpótlás Emléktornán vett részt. Mészáros Márk 3. helyet szerezte meg súlycsoportjában. Szoros mérkőzésen, 3:2 arányú pontozással

Ökölvívás

Arany- és ezüstérem az ökölvívó Magyar Kupán

Május 18-21-e között az utánpótlás Magyar Kupán szerepeltek a Kecskeméti Sportiskola ökölvívó szakosztályának a versenyzői. Mészáros Márk két mérkőzést vívott, mind a kettőt döntő fölénnyel nyerte. Burai Roland különdíjat kapott.

A Kóczián Kupán versenyeztek a Sportiskola ökölvívói

Budapesten, a Kóczán Kupán versenyeztek február 27-én a Kecskeméti Sportiskola kezdő ökölvívói. A kezdőknek kiírt versenysorozat első fordulóján kilenc versenyző tudott elindulni kecskeméti színekben. A versenyen eredményt nem hirdettek, elsősorban

Ökölvívás

Németh Jánosnak élete nagy álmát sikerült valóra váltania

Németh Jánossal, a KSC-KESI ökölvívó-szakosztályának az edzőjével beszélgettünk arról, hogy hogyan vészelték át, hogyan töltötték el az ifjú bunyós tanítványai a karantén heteit, hónapjait. A beszélgetésből az is kiderült, hogy

Archív Ökölvívás

Orbán Adrián ökölvívót köszöntötték

Az ifjúsági ökölvívó világbajnokságon ezüstérmet szerzett Orbán Adriánt köszöntötték Az augusztusban, Budapesten rendezett ifjúsági ökölvívó világbajnokságon ezüstérmet szerzett, a Kecskeméti Sportiskolában nevelkedett Orbán Adriánt és korábbi edzőjét, a Sportiskola ökölvívó

Ökölvívás

Fekete Zoltán ökölvívó aranyérmes lett Egerben

Az október 28-án, Egerben megrendezett junior Országos bajnokságon Fekete Zoltán aranyérmes lett. „Ezzel lezárultak az utánpótlás korosztály magyar bajnokságai. Összesen öt első, kettő második és kettő harmadik hellyel zártuk az

Archív Asztalitenisz Kézilabda Ökölvívás Röplabda Úszás Vízilabda

Évnyitó a Kecskeméti Sportiskolában

Megtartotta évnyitóját a Kecskeméti Sportiskola (KESI) is szombat délelőtt a Messzi István Sportcsarnokban. A KESI kilenc szakosztálya közel ezer gyermeket mozgat meg az új szezonban, akik közül a tavalyi bajnoki

Ezüstérmesek a kecskeméti ökölvívók a serdülő ob-n

Ökölvívás

Németh János edző: Szeptember 27-30. között a 2017. évi serdülő ökölvívó Országos bajnokságon vettünk részt Nagykanizsán. A KSC-KESI csapatversenyben a második helyen végzett hat versenyzővel, Debrecen csapata mögött. Egyéni eredmények:Lőrincz