Atlétika

Kezdőlap
Atlétika Hírek, aktualitások

A Kecskemétről indult Szűcs Szabina ötpróbában indul a világbajnokságon

Szűcs Szabina, a Kecskeméti Sportiskolában nevelkedett, majd a Budapesti Honvédhoz igazolt atléta kiváló eredményekkel kezdte ezt az évet, mert első felnőtt nemzetközi versenyén, Franciaországban megdöntötte az U23-as magyar csúcsot ötpróbában,

A távolugró Németh Mátyásnak az olimpiai részvétel a célja

Február 10-én tartották meg Kecskeméten a sportbálat, amelyen az év sportolóit kitüntették. A Kecskeméti Sportiskola atlétikai szakosztályának egykori versenyzője, a Kecskeméti Atlétikai és Rugby Club jelenlegi versenyzője Németh Mátyás lett

Kis Roland magyar bajnok 100 méteres gátfutásban

Az elmúlt hétvégén Pécsen rendezték az U16-os Atlétikai Magyar Bajnokságot, amelyen a KARC-KESI versenyzői kiemelkedően szerepeltek. Kis Roland megnyerte a 100 méteres gátfutást, 300 méteren pedig bronzérmes lett. Domokos Szonja

Eredményes hétvége a korosztályos atlétikai bajnokságon

Atlétáink a szombati napon szépen szerepeltek a korosztályos magyar bajnokságon. Retkes Réka kezdte a napot súlylökéssel, ahol 10.80 méterrel a harmadik helyet szerezte meg. 🥉 Közben Kerezsi Judit magasugrásban 150

Hazai pályán versenyeztek atlétáink

Az elmúlt hétvégén hazai pályán mutatkozhattak be atlétáink. A KARC-KESI versenyzői a Centrum Régió U14 és U16-os korosztály versenyén mérkőztek meg Budapest, Pest megye nyugat, Tolna megye, Baranya megye és

Bajnok a Kecskeméti Sportiskola 4×100-as fiú váltója

Nagy fölénnyel nyerte a KARC-KESI fiú sprintváltója a 4×100 méteres magyar bajnokságot. A Váltófutó Magyar Bajnokságon a Darányi Dávid Erik, Kis Roland, Batuska József Márk és Juhász Benedek csapat már

Kecskeméten készülnek az utánpótlás-válogatott futóatléták

Scherer Tamás, a Magyar Atlétikai Szövetség utánpótlás és sprint referense szombaton és vasárnap tartott edzések szünetében elmondta: a kecskeméti Atlétikai Stadionban 13 versenyzővel gyakoroltak két napon keresztül az U18 és

Eddigi legsikeresebb fedettpályás idényüket zárták a sportiskola atlétái

A magyar fedettpályás korosztályos bajnokságban 11 bajnoki címet szereztek a Kecskeméti Sportiskola atlétái, ezzel az utánpótlásnevelő szervezet egyik legsikeresebb idényét tudja maga mögött. Fritz Ágnes, a Kecskeméti Sportiskola sportszakmai igazgatója

Kis Roland és Takács Luca magyar bajnoki elsőség a korosztályos atlétikai bajnokságon

Budapesten rendezték meg a hétvégén a fedettpályás U16 és U14 Összetett Atlétikai Magyar Bajnokságot, amelyen a Kecskeméti Sportiskola két versenyzője Kis Roland és Takács Luca egyéni bajnoki címet szerzett. Kis

Kis Roland 3 magyar bajnoki címet szerzett az atlétikai országos bajnokságon

Február 4-én és 5-én rendezték meg Budapesten a BOK-csarnokban, az U16-os fedett pályás atlétikai országos bajnokságot, amelyen Kis Roland, a Kecskeméti Sportiskola – KARC versenyzője három magyar bajnoki címet szerzett.

Kis Roland 3 magyar bajnoki címet szerzett az atlétikai Országos Bajnokságon

Szombaton és vasárnap rendezték meg Budapesten a BOK-csarnokban az U16-os fedett pályás atlétikai országos bajnokságot, amelyen Kis Roland, a Kecskeméti Sportiskola versenyzője három magyar bajnoki címet szerzett. Szombaton a 60

Atlétika

Coventryben egyéni csúccsal nyerte a 100 méteres sprintszámot Molnár Viktória

Augusztus 11-16-ig tartott az 54. alkalommal megrendezett Nemzetközi Gyermek Játékok, amelyet Kecskemét angliai testvérárosa, Coventry rendezett. A játékokon 40 ország 75 városa vett részt a világ valamennyi részéből. 12-15 éves

Atlétika

Deák Zalán nyerte az ifjúsági olimpia sprintszámát

Szenzációs versenyzéssel Deák Zalán, a Kecskeméti Sportiskola futója megnyerte a 100 méteres síkfutást a Besztercebányán rendezett Európai Ifjúsági Olimpiai Fesztiválon (EYOF). A 16 éves sprinter júliusban, sportiskolás társával, Faragó

Atlétika

A Kecskeméti Sportiskola két sprintere is a döntőbe jutott az U18-as Európa Bajnokságon

A Kecskeméti Sportiskola három atlétája is a tagja volt a Jeruzsálemben rendeztt U18-as Európa Bajnokságon szerepelt magyar válogatottnak. Deák Zalán és Faragó Rómeó a 100 méteres síkfutásban döntőbe jutott, Bencsik

Atlétika

Kiválóan szerepeltek a Kecskeméti Sportiskola atlétái az U18-as EB főpróbáján

Székesfehérvár adott otthont az U18-as korosztály atléta válogatottjainak, ahol Szlovákia, Szlovénia és Csehország fiataljai ellen kellett helyt állni a magyaroknak. A verseny egyben főpróbája is volt az U18-as korosztály Európa

Atlétika

Remekül meneteltek a Kecskeméti Sportiskola fiataljai az U18-as korosztály magyar bajnokságán

A bajnoki címek megszerzése mellett a tét óriási volt, hiszen a korosztályos Európa Bajnokság és az Európai Ifjúsági Olimpiára kijutás adott többlet motivációt. Fiataljaink három bajnoki aranyat gyűjtöttek. Deák Zalán

Kilenc érmet nyertek a Sportiskola atlétái Nyíregyházán

Nyíregyházán az új szuper fedettpályás atlétika pályán rendezték az U18-as és az U20-as korosztály atlétikai bajnokságát a hétvégén. A KARC-KESI fiataljai 9 érmet szereztek, benne egy arany 5 ezüst és

Jól szerepeltek a Kecskeméti Sportiskola atlétái az idény első versenyén

A hétvégén volt a fedettpályás bajnoki idény első, U16-os korosztályos bajnoksága, amelyet Budapesten a BOK csarnokban rendeztek. A KARC-KESI fiataljai két érmet, mellette 3 döntős helyezést szereztek. A két érem

Elismerés a Kecskeméti Sportiskola edzőjének és korábbi futójának

Komoly elismerést kapott a Kecskeméti Sportiskola, mert decemberben a 2021-es Év edzőjének választották Németh Gyulát, tanítványa, Palkovits István pedig az Év U23-as atlétája lett a Magyar Atlétikai Szövetség elnökségének

Parádésan szerepeltek a Kecskeméti Sportiskola atlétái a hétvégi országos bajnokságon

Székesfehérvár rendezte október 2-án és 3-án az U16 és U18 Ügyességi és Gátfutó Magyar Atlétikai Csapatbajnokságot, amelyen a 9 csapattal induló KARC -KESI 6 aranyéremmel a legeredményesebb egyesület volt. Szombaton