Jól szerepeltek a sportiskola atlétái

Debrecen volt a házigazdája Magyarország 2020. évi Országos Ifjúsági Bajnokságának. A nagy mezőnyöket felvonultató és színvonalas versenyen kiválóan szerepeltek a Kecskeméti Atlétikai és Rugby Club – Kecskeméti Sportiskola atlétái, akik hat érmet és további kilenc döntős helyet szerezve a legjobb hat között végeztek az egyesületek rangsorában.

Barna Patrícia volt a legszorgalmasabb éremgyűjtő, minden fajtából szerzett egyet. Bajnoki címet nyert távolugrásban, ezüstöt magasugrásban és bronzot távolugrásban. Szép Marcell, aki a bajnokság talán legnagyobb meglepetésembere volt, mindkét vágta számban ezüstérmet hozott. Harkai Anna súlylökésben stabil sorozattal, jó eredménnyel végzett a második helyen.

4×400 m

1. KARC-KESI (Kovács Nóra, Farkas Karina, Seres Hanna, Barna Patrícia) 4:07,21 perc