Szegeden versenyeztek a Kecskeméti Sportiskola úszói

Június 19-20-án Szegeden, az új Tiszavirág Sportuszodában került megrendezésre a jubileumi X. Naturtex Kupa úszóverseny.

A rangos, kétnapos megmérettetésen 46 egyesület, 544 versenyzője képviseltette magát. A Kecskeméti Sportiskola 32 fővel indult.

A KESI növendékei kiemelkedő teljesítményt nyújtottak nemcsak az egyéni csúcsok, hanem az érmek számát tekintve is, mert 12 érmet nyertek, (3 arany, 2 ezüst, 7 bronz)

A KESI legeredményesebb versenyzője Kovács Nóra volt, aki 2 aranyérmet nyert 100 és 200 méter női mellúszásban. Gróf Csaba 50 méter pillangón bizonyult a legjobbnak.

• 50m mell 3.

Pontszerző helyen végeztek: Gajári Léna, Bakos Bori Janka, Karsai Gabriella, Kószó Botond, Pozderka Luca, Radics Milán, Berényi Imola, Koncz Mirjam, Kubicsek Kornél, Székely Levente, Farkas Flóra, Kovács Zsombor

Felkészítő edzők: Poczó Elemér, Tóth Dániel, Lukács Norbert, Várnagy Kinga