Simon Zsombor magyar bajnok birkózásban

Simon Zsombor, a Kecskeméti Sportiskola birkózója magyar bajnoki címet szerzet a 85 kg-os súlycsoportban. Busch Bianka szintén kiválóan szerepelt, mert ezüstérmet szerzett női 36 kg-os súlycsoportban.

Szépen csillogó érmekkel zárták a versenyszezont a sportiskola birkózói Miskolcon, ahol extra erős mezőnnyel rendezték a tavaszi versenyszezon utolsó Magyar Bajnokságát, szabadfogásban, az U15-ös korosztály számára.

Simon Zsombor mind a négy mérkőzését taktikus birkózással, magabiztosan nyerte, és végül aranyérem került a nyakába, újabb magyar bajnoki címet szerezve, ezúttal a 85kg-os súlycsoportban! Szintén remekül küzdött, és végül ezüstérmet szerzett Busch Bianka a női 36kg-ban, illetve Ács Bálint, Petróczi Péter és Szalai Tibor is szépen helyt állt, de ezúttal ők nem értek oda pontszerző helyre.

Gratulálunk minden versenyzőnek és felkészítőiknek!