Remekelt az U8 és az U9 leány csapatunk

Szivacskézilabda tornán voltak leány U8-as és U9-es csapataink. A hódmezővásárhelyi megmérettetésen a fiatalabbak nem találtak legyőzőre és teljesítményükkel aranyéremmel tértek haza. Szép eredményt ért el az U9-es („nagy szivacskézilabda”) csapat is, egyetlen vereségükkel a dobogó második fokára állhattak fel.

2005 és utána született korosztályban (U8) a Túrkeve, Mezőtúr és a Koczka Kézisuli csapatait múlta felül Keserű Szilvia együttese 29:1, 17:1, 17:12 arányban. A csapat tagjai: Daragó Barbara, Szurgyi Viktória, Pécsi Lili, Szabó Lili, Molnár Dorottya, Nógrádi Anna, Baranyi Dorottya.

2004 és utána született korosztályban (U9) ugyanazon települések csapatai vívtak meg. Az utolsó mérkőzésen lányaink a házigazda ellen lépett pályára, szoros és hajtós csatában csupán egy góllal (15:16) maradtak alul. Az ezüst érmes csapat tagjai: Kósa Kamilla, Kósa Hanna, Baranyi Hanna, Szűcs Dóra, Iványi Léna, Borbély Dia, Könyves Liza, Balogh Szonja.

Dél-magyarországi Szivacskézilabda Kupa

Hódmezővásárhely
2014. március 2. (vasárnap)

8:30-9:00 Koczka Kézisuli – Mezőtúr (B)
9:00-9:35 Kecskemét – Túrkeve (A)
9:35-10:05 Mezőtúr – Kecskemét (B)
10:05-10:40 Koczka Kézisuli – Túrkeve (A)
10:40-10:50 Szünet
10:50-11:20 Koczka Kézisuli – Kecskemét (B)
11:20-11:55 Mezőtúr – Túrkeve (A)
11:55-12:25 Túrkeve – Koczka Kézisuli (B)
12:25-13:00 Mezőtúr – Kecskemét (A)
13:00-13:10 Szünet
13:10-13:40 Kecskemét – Túrkeve (B)
13:40-14:15 Koczka Kézisuli – Mezőtúr (A)
14:15-14:45 Mezőtúr – Túrkeve (B)
14:45-15:20 Koczka Kézisuli – Kecskemét (A)
15:30 Eredményhirdetés

A= U9-es korosztály, B=U8-as korosztály
A= 4+1 fő egyszerre a pályán, 2*12 perc játék (1-1 félidei időkéréssel), kiállítás 1 perc
B= 4+1 fő egyszerre a pályán, 2*10 perc játék (1-1 félidei időkéréssel), kiállítás 1 perc