Öt érmet és öt pontszerző helyet szereztek a sportiskola judosai a hétvégén

Szépen meneteltek a Kecskeméti Sportiskola – Kecskeméti Judo Club judosai az Ifjúsági Magyar Bajnokságon, hiszen három érmet és három pontszerző helyezést értek el.

Nagy Nimród 42kg-ban Ezüstérmes lett, három mérkőzést nagy fölénnyel megnyert, a döntőben sajnos alul maradt.

Prikkel Zsombor 73kg-ban szintén Ezüstérmes lett. Jó formában versenyzett Zsombor, a döntőig minden mérkőzését ipponnal nyerte, sajnos a döntőben nem sikerült a bravúr. Sokat fejlődött az utóbbi egy évben.

Lovászi Bendegúz 81kg-ban Bronzéremmel zárt. Sajnos legutóbbi első helyét nem tudta megismételni, de keményen dolgozott. Kis hibák okozták elvesztett meccsét, többi mérkőzését nagy fölénnyel nyerte.

Fehér Maja +70kg-ban és Szendrővári Zsombor 73kg-ban ötödik helyen végeztek.

Makkai Szonja 44 kg-ban 7-ik helyen zárt.

A juniorok között Makány Ádám 60kg-ban Bronzérmet nyert három mérkőzés megvívása után.

Vasárnap Diák A korcsoportban, Melkvi Gábor 66kg-ban magabiztos versenyzéssel aranyérmet nyert. Molnár Máté 38kg-ban három mérkőzést követve a hetedik helyen végzett.

Diák B korcsoportban Rábai-Varga Kászon 41kg-ban a negyedik helyet szerezte meg.

Edzők: Cseh Márk, Nagysolymosi Tibor

Gratulálunk a versenyzőknek és edzőiknek!