Országos Serdülő Fiú Kézilabda Bajnokság 10. forduló

Az első fordulóban, igaz különleges játékvezetés mellett (32 percig voltunk ember hátrányban az 50-ból), kiadós verességet szenvedtünk a jó erőkből álló Óbudától.

Fűtött bennünket a visszavágási vágy, ezért rengeteget dolgoztunk, főleg a védekezést próbáltuk javítani! Az első félidőben ez ragyogóan sikerült, hiszen a kiváló védekezésnek és a jó kapus teljesítménynek köszönhetően összesen 6 gólt kaptunk. Így a pihenőt 5 gólos előnnyel kezdhettük. A 2. félidő második felében, védekezésben váltottak a vendégek, ez egy kissé megzavarta támadómunkánkat, így sikerült felzárkózniuk 2 gólra a 8 gólos vezetésünk után. Időkérés után sikerült a támadásainkat újra pontosabban befejezni, így teljesen megérdemelt győzelmet arattunk. Most már 6 forduló óta tartjuk veretlenségi sorozatunkat.

Múlt heti eredmény

Kecskeméti Sportiskola – Óbudai KSE 21-16 (11-6)

Kecskeméti Sportiskola góllövői: Ledacs-Kis R. 6, Kriskó Á. 8, Petrik Varga Á. 2,Lakatos M. 3, Bus A., Horváth A. 1-1. (kapusok: Huszti G., Rizinger A.,) játszottal még: Kara A. Gyárfás M. , Nagy L., Barmos P.

Következő mérkőzés: Bp. Honvéd – Kecskeméti Sportiskola 2010.11.27 szombat 12.15 Budapest

Kategória: Archív, Kézilabda