Minden második mérkőzésüket hozták a kézilabdások

Február 13-19. között összesen 20 mérkőzést játszottak a Kecskeméti Sportiskola kézilabdásai. Ebből 11 győzelemmel, 3 döntetlennel és 6 vereséggel zárult.

18 – 18

Vazul Zsolt edző: A Szeged I.-es, majd egy évvel idősebb csapat ellen sokáig jól tartottuk magunkat. A védekezés jól működött. Sajnos a mérkőzés vége felé a támadásokban pontatlanok voltunk, így a megszerzett labdákkal a szegediek lerohantak minket a végén.

A második mérkőzésre, az eddigiektől eltérően egy rendkívül erős halasi csapat érkezett Orosházára. A szintén 1 évvel idősebb csapat ellen óriási küzdelemben sikerült pontot szerezni, hiszen már 3 góllal is vezettek, de a vége előtt 5 perccel már mi vezettünk 2 góllal, végül az ellenfél döntetlenre tudta menteni a mérkőzést!

A jövő hétvégén (2017. március 4.) itthon folytatjuk a bajnoki küzdelmeket 2. továbbjutást érő helyről!

16 – 1

Dr. Szabó Adél edző: Az első bajnoki fordulónkon a teljes keret részt vett, szerencsére a betegségeken túl voltunk és nagyon készültünk rá. A gyerekek ügyesek voltak, küzdöttek, hajtottak, mindenki a legjobb tudása szerint teljesített. Az U8/1-es csapat erős ellenfeleket kapott, de bátran játszottak, ami az eredményen is látszódik. Az U8/2-es csapat játékosai az Ásotthalom elleni mérkőzésen nagyon izgultak, kapkodtak, ebből adódott néhány technikai hiba, szoros mérkőzést játszottunk ugyan, de nem sikerült nyernünk. Az U7-es csapatnak könnyebb ellenfelek jutottak, ennek ellenére az utolsó percig fegyelmezetten játszottak.

Kiemelném Hazafi Sámuel U7-es játékost, aki az U8/1-es csapatban is játszott. Samu mind támadásban, mind pedig védekezésben példaértékű teljesítményt nyújtott, a 4 meccsen összesen 20 gólt dobott, mellyel nagymértékben hozzájárult a győzelmekhez.