Megkezdődtek a 2016/2017-es évad Gyermekbajnoki küzdelmei (lány)

A Kecskeméti Sportiskola Kézilabda Szakosztályának hétvégi (szeptember 18.) eredményei

Leány U13 Gyermekbajnokság II. osztály – Badó László régió

Korsós Miklós edző: Megkezdte szereplését a gyermekbajnokságban az U13-as lány csapat.
Két nehéz mérkőzéssel indítottak sportiskolás lányaink. Első mérkőzésüket Lajosmizse ellen játszották és izgalmas szoros mérkőzésen 9-9-es félidő után két gólos győzelmet arattak a végeredmény 16-14. Jó védekezés és lelkes játékkal sikerült felülmúlni ellenfelünket. Kitűnt: Molnár, Pécsi és Iványi.

A második mérkőzésen az első félidőben már látszott a fáradtság jele és elhúzott kiskőrösi csapat, de félidő végére felzárkózott két gólra a hazai csapat. Félidő: Kiskőrös- KESI 9-7. A második játékrészben gyorsan átvette a vezetést a sportiskola csapata, de a végjátékban sokat hibáztak. Izgalmas végjátékban sikerült itthon tartani a két pontot. Végeredmény: 13-14 a Kecskemét csapatának. Kitűnt: Pécsi és Bényei.