Megkezdődtek a 2016/2017-es évad Gyermekbajnoki küzdelmei (fiú)

A Kecskeméti Sportiskola Kézilabda Szakosztályának hétvégi (szeptember 18). eredményei

Fiú U14 Gyermekbajnokság I. osztály – A csoport

KESI – Tiszaföldvár 28-12
KESI – Szeged 16-28

Fiú U14 Gyermekbajnokság II. osztály – Badó László régió

Békés

Lajosmizse -Kesi 18-21
Tarjányi Tamás edző: Jól kezdtük az első mérkőzést, gyorsan a kezünkbe vettük az irányítást (7-2). Sikeresen támadtunk, a lerohanásoknak és a gyorsindulásoknak köszönhetően növeltük az előnyt (19-10). Az utolsó 5 perben viszont magunkra engedtük ellenfelünket, lemaradtunk a védekezésben, így alakult ki a szoros végeredmény.

Kesi-Pick Szeged I 23-30
A szegediek 2003-as gárdája komoly kihívás volt. A tavalyi évhez képest sokkal hatékonyabban kezdtünk, az első félidő 15. percéig vezettünk, csupán a szünet előtt tudtak előnybe kerülni. Kemény védekezés, ötletes és határozott támadó munka jellemezte a játékunkat, hiába kért időt Herbert Gábor edző, a félidő 11-14 oda. A második játékrészben mintha megfordult volna a világ, a szegediek lendületes támadása és masszív védelme megtorpantott minket. A csapat nagyot küzdött, de a technikai hibáinkat az ellenfél megbosszulta. A szezonban még háromszor lesz lehetőségünk visszavágni,úgy gondolom szorosabbra tudjuk hozni azokat a mérkőzéseket, mivel a csapat jó hangulatban készül és nagyon motivált.

Kategória: Archív, Kézilabda