Megkezdődött a bajnoki szezon a kézilabdásoknál

Kecskeméti Sportiskola Kézilabda Szakosztályának eredményei

Pick Szeged

KTE-Kecskeméti Sportiskola

38

16

Csergő József edző: A bajnoki sorozatot Szegeden kezdtük a Pick Szeged csapata ellen. Tudtuk, hogy nehéz mérkőzés vár ránk a korosztályos válogatottakkal felálló szegedi csapat ellen. A mérkőzés első tíz percében szorossá tudtuk tenni a mérkőzést, 4-4-ig bírtuk erővel. Aztán fokozatosan mentálisan és fizikailag is megmutatkozott a két csapat között meglévő különbség. A fiúk minden igyekezete ellenére sem sikerült elkerülni a gyors indításokból kapott gólokat.

37

Zag László edző: Nyíregyháza csapata látogatott el hozzánk, és szoros első félidőt követően a nagyobb rutin, tapasztalat,és a két év korkülönbség a vendégek javára döntötte el a mérkőzést. Az első félidőben kifejezetten jól játszottunk, néhány periódusban a védekezés is megfelelő volt, de második félidőre már nem tudtuk hozni ezt a teljesítményt, így az eredmény 21:37 lett a Nyíregyháza  javára. A felkészülést jól szolgálta az idősebb csapattal való meccs, amit a hétvégi U14 I osztályban játszott mérkőzések is bizonyítottak.

18

Zag László edző: A hétvégén jól játszott a csapat, különösen a Békés ellen, ahol jó védekezéssel sikerült nagy különbséggel nyernünk. Gratulálok a fiúknak, bebizonyították, hogy tudnak küzdeni, egymást segíteni a pályán, és ennek eredményeként GYŐZNI.

25

Vazul Zsolt edző: Az U14-es korosztály II. osztályában az U12-es csapatunkkal indultunk. Az első mérkőzésen megleptük a majd két évvel idősebb csongrádi csapatot. Ha kicsit bátrabban támadtunk volna, a győzelem sem maradt volna el. Az idősebb, fizikálisan erősebb szegedi csapat ellen is voltak jó periódusaink. A lőtt gólok száma megfelelő, de a hibák miatt a Volán túl sok támadást tudott vezetni, ezért tudott sok gólt lőni!