Jól szerepeltek a Sportiskola úszói a Hódmezővásárhelyen rendezett szintfelmérő versenyen

2020. október 17-én és 18-án rendezték meg Hódmezővásárhelyen a Hód Fürdő Szintfelmérő Úszóversenyt. A rangos eseményen 17 egyesület, 212 versenyzője indult. A Kecskeméti Sportiskola 27 fővel állt rajthoz, a fiatalok kiemelkedő teljesítményt nyújtottak, nemcsak az egyéni csúcsok, hanem az érmek számát tekintve is. A KESI fiatal úszói 15 érmet nyertek (2 arany- 6 ezüst-7 bronz), ezzel a Sportiskola az egyesületek közti pontversenyben az előkelő 4. helyen zárt. A KESI legeredményesebb úszója Gajári Léna volt, aki 3 érmet nyert. (1 arany-2 ezüst).