Jól szerepeltek a kecskeméti atléták az országos fedettpályás bajnokságon

A hétvégén Budapesten a BOK csarnok adott otthont Magyarország 2021.évi fedettpályás felnőtt bajnokságának. A Kecskeméti Atlétikai és Rugby Club-Kecskeméti Sportiskola fiatal atlétái jól álltak helyt az idény legnagyobb versenyén. Három dobogós helyet szereztek úgy, hogy két meghatározó atlétánk nem tudott rajthoz állni. Palkovits István még a covid utáni felépülés alatt áll, Fekete István pedig betegség miatt nem lehetett ott. A lányokra várt a helytállás, amit remekül hoztak. Első nap Beregszászi Renáta egyéni csúcsbeállítással lett bronzérmes súlylökésben, majd a második napon két ezüstöt hoztak lányaink. Szűcs Szabina a 8.próbájában hármasugrásban versenyzett, ahol szoros küzdelemben 7 centiméterrel elmaradva a győztestől, végzett a 2. helyen. Barna Patrícia magasugrásban jeleskedett, koncentrált versenyzéssel egyéni csúcsot ugrott és nyert ezüstérmet! Kimagaslott Németh Mátyás teljesítménye, aki 208 cm-t ért el magasugrásban és a 6.helyen végzett.