Győrben léptek szőnyegre a Sportiskola judosai

Hétvégén Győrbe utazott a Kecskeméti Sportiskola – Kecskeméti Judo Club kilenc versenyzője, akik szépen helytálltak a megmérettetésen. A nagy létszámmal megjelent versenyzők miatt sokáig eltolódott az Ifjúsági Országos Bajnokság. Kilenc versenyzőnk közül ketten értek el kimagasló eredményt: Bagó Boglárka 63 kg-ban 5. míg Major Ádám 2. helyen végzett a 81 kg-os súlycsoportban. Bogi szépen dolgozott, de hiányzott belőle a pontosság a technikák végrehajtása közben. Major Ádám tigrisként állt oda mindegyik mérkőzésre, szebbnél szebb dobásokkal menetelt a döntőig, ahol a Vasas színeiben versenyző riválisával találkozott. A döntőben aranypontos mérkőzésben elég volt egy kis kihagyás és ezzel lecsúszott a dobogó legfelső fokáról. A többi versenyzőink is szépen helytálltak, de náluk még érezhető volt az az 1-2 év korkülönbség. A továbbiakban még keményebben kell edzeniük és ők is ott lehetnek majd a dobogón.