Bronzérmet nyert a Sportiskola csapata az U13-as kötöttfogású birkózó bajnokságon

Kaposváron rendezték a kötöttfogású birkózó magyar bajnokság országos döntőjét az U13-as korosztály számára, amelyen több mint 60 egyesület indult. A Kecskeméti Sportiskola Birkózó Szakosztálya az egyesület között az értékes harmadik helyen végzett.

A versenyen a területi döntőkről bejutott legjobb kis birkózók vettek részt, a KESI Birkózó Szakosztálya 6 fővel képviselte magát, akik mindannyian remekül birkóztak és nagyszerű eredményeket érték el:

Simon Zsombor a szabadfogás mellett, kötöttfogásban is megnyerte 76 kg-ban a bajnoki címet. Móra Donát szintén látványos birkózással rukkolt elő és ezüstérmes lett 46 kg-ban, ahogy bravúros ezüstöt nyert Lassú Benedek is 76 kg-ban. Az érmeken kívül a pontszerző ötödik helyen végzett még Szalai Tibor is, valamint Pető Joel és Kádár Benedek is jól küzdött, de most nem sikerült pontszerző helyre érniük.

Edzők: Horváth Gábor, Horváth András, Ignácz Zoltán, Dajka Zsolt és Banó Csaba

Gratulálunk a teljes csapatnak és felkészítőiknek!