A XXXVI. Bácsvíz Kupán szerepeltek a Kecskeméti Sportiskola úszói

2021. április 24-25 között, a Kecskeméti Fürdőben rendezték meg a XXXVI. Bácsvíz Kupa úszóversenyt.

A rangos eseményen 41 egyesület csaknem 700 versenyzője képviseltette magát. A Kecskeméti Sportiskola 42 fővel indult.

A KESI növendékei kiemelkedő teljesítményt nyújtottak, nemcsak az egyéni csúcsok, hanem az érmek számát tekintve is, mert 15 érmet nyertek. (2 arany, 6 ezüst, 7 bronz).

A KESI legeredményesebb versenyzője Gróf Csaba volt, aki egymaga 4 érmet zsebelt be, amiből az egyik arany volt.

A Kecskeméti Sportiskolából érmet nyert versenyzők:

Gróf Csaba: 50m mell 1., 50m pillangó 2., 100m pillangó 2., 100m gyors 3.

Dudás Mihály: 50m gyors 2., 100m hát 2., 200m hát 3., 50m hát 3.

Kovács Nóra: 200m mell 1., 50m mell 3.

Pintér Dorina: 50m mell 2., 50m gyors 3.

Gajári Léna: 50m hát 3.

Schnábel Krisztián: 200m mell 3.

Szabó Letti:, 50m gyors 3.

Pontszerző helyen végeztek: Kubicsek Kornél, Karsai Gabriella, Meleg András, Farkas Flóra, Szilvási-Hazag Víta, Radics Milán, Demjén Villő

Felkészítő edzők: Poczó Elemér, Tóth Dániel, Lukács Norbert, Várnagy Kinga, Nagy Nikolett