A sportiskola birkózója ezüstérmet szerzett az országos bajnokságon

Gyulai Marcell, a Kecskeméti Sportiskola U10-es korcsoportban induló birkózója ezüstérmet szerzett a szabadfogású országos bajnokságon, amelyet május 26-án rendeztek Püspökladányban.

Május 25-én Kaposváron az U13-as, másnap Püspökladányban az U10-es korosztályban versenyeztek az ország legjobb szabadfogású kis birkózói, az adott korosztályok Magyar Bajnokságának országos döntőiben.

A KESI birkózói közül Gyulai Marcell jutott a legtovább, aki az U10-es korcsoport 29kg-ban három magabiztos győzelemmel jutott a döntőbe, ahol rutinosabb ellenfele megállította őt, de az ezüstérem így is gyönyörűen csillogott a nyakában.

Rajta kívül elsőévesként remek győzelmeket aratott, és végül a népes és igen erős mezőnyben a 7. helyen végzett Busch Bence az U13-as korosztály 42kg-os súlycsoportjában.

Többi versenyzőnk is jól küzdött, de most nekik sajnos nem jutott pontszerző hely.

Gratulálunk a fiataloknak és felkészítőiknek!