A serdülő és junior korosztályban is érmekkel kezdték az évet a Sportiskola birkózói

Szombaton a Kozma István Birkózó Akadémián rendezték az év első kötöttfogású válogató versenyét az U15 és U20 korosztályokban. A Kecskeméti Sportiskola birkózói a múlt heti diák verseny után, itt is remekül helyt álltak és végül a fárasztó és küzdelmes nap végén Ács Bálint 3 győztes és egy vesztes mérkőzés után a dobogó harmadik fokára állhatott fel 68kg-ban. Szintén bronzérmet szerzett 85kg-ban, elsőévesként Simon Zsombor, valamint saját fogásnemén kívül Móra Donát a pontszerző ötödik helyen zárt 48kg-ban.

Az U20-asoknál a szabadfogású Rácz Olivér pedig becsülettel helyt állt a kötöttfogásúak között, bemelegítve a két hét múlva következő szabadfogású válogatóra.

Jó kis nap volt ez, gratulálunk minden versenyzőnek, és a KESI egész birkózó csapatának!

Folytatás jövő héten Kecskeméten, ahol mi rendezzük az év első U15 szabadfogású válogató versenyét, ami egyben Balla József Emlékverseny is lesz, és ahová szeretettel várunk minden érdeklődőt!