Vereség a Budapest Bajnokságban

Vereség a Budapest Bajnokságban, 10-2-re nyert a Honvéd.

A népligetben rendeztek fordulót a 98’ Budapest Bajnokságban a hétvégén. Ellenfelünk a Bp. Honvéd fiú csapata volt. Remekül indult a mérkőzés, hiszen az első negyedet 2 – 0 eredménnyel zártuk. Félidőben 2 – 2 volt az állás, és ez már azt mutatta, hogy kezdtünk elfáradni. A KESI cserepadja elég rövid volt, míg a Honvéd folyamatosan sorokat bírt cserélni.

Ez pedig azt sejttette, hogy nem bírjuk majd felvenni az erősebb csapattal a küzdelmet a második félidőben. A mérkőzés hátralévő részében már csak a Honvéd tudott gólt szerezni, és a végeredmény 10 -2 lett a Honvéd javára. Mindkét gólunkat a mindössze 10 éves, ám roppant tehetséges BORBÉLY ALÍZ szerezte. Szűcsné Csáki Orsolya edző kiemelte még a szintén csak 10 éves Szabó Vivient, aki nagy akarattal és odafigyeléssel kiváló mezőnymunkát végzett.

Kategória: Archív