Továbbra is 100%-os a KESI a Női OBI/B-ben

Mindkét mérkőzését megnyerve továbbra is vezeti a tabellát a Kesi!

Ismét két győzelem!!! A KESI remekül szerepel a Női OBI/B-ben. Vasárnap két mérkőzése volt a csapatnak, és ismét kettős győzelmet arattunk. Első meccsünket a Bánki VSE csapatával játszottuk, és bár az első negyed szoros volt, a második negyedtől nem volt kétséges a KESI győzelme! Remekül védekezett a csapat, a mérkőzésen mindössze 3 gólt kaptunk! A végeredmény 10-3 lett a KESI javára.

Második mérkőzést a jóval szerényebb képességű Váci VSE csapatával játszottuk. A KESI lányai gálaelőadást tartottak. A vízilabda összes szépségét megmutatták a lelkes közönségnek, és 37 – 4 arányú győzelmet arattunk. Ezzel az eredménnyel a csapat továbbra is 100 %-os a bajnokságban, és megőrizte első helyét a tabellán.

KESI – Bánki VSE 10 – 3

KESI: Szikora E, Rózsa, Biharvári, Füzes, Lendvai, Kőrösi, Virág Boglárka, Béky, Adamik, Virág Bianka, Rácz, Szikora F, Vavrek, Molnár.

KESI – Váci VSE 37 – 4

KESI: Szikora E, Rózsa, Biharvári, Füzes, Lendvai, Kőrösi, Virág Boglárka, Béky, Adamik, Rácz, Szikora F, Vavrek, Molnár.

Kategória: Archív, Vízilabda