Országos fiú bajnokság

A hétvégén az országos fiú bajnokságok fordulói Miskolcon folytatódtak.

Az ifi csapat mérkőzésén már az 1.negyedben eldőlt a mérkőzés.A csapat nem tudott méltó ellenfele lenni a miskolci együttesnek. MVLC-KESI 18-7

A 2.mérkőzést a gyerek csapat játszotta.A mérkőzést végig a KESI csapata uralta és megérdemelte a nagy arányú győzelmet. MVLC-KESI 10-22

A 3.mérkőzést a serdülő csapat vívta.Ez a meccs hozta a legtöbb izgalmat.A csapatban nem volt olyan játékos,aki nem játszott az előtte véget ért mérkőzések egyikén, így már kicsi fáradtság látszott rajtuk.A mérkőzés folyamán a két csapat a 3.negyed közepéig fej-fej mellett haladt,akkor a kecskeméti csapat 3 gólos előnyt szerzett.Ezt az előnyt sikerült 30 másodperc alatt elvesztenünk,két óriási hibának köszönhetően.A 4.negyed elején sikerült újra 3 gólos előnyt szerezni,majd a miskolci kapus csere nélküli kiállítása után kialakult helyzet minket jobban megzavart,mint őket.A 3 gólos előnyünket,ha nehezen is, de sikerült megtartani.A mérkőzés végi hibák a fáradtság számlájára írhatók.A csapat végig példa mutatóan küzdött,hajtott és nyerte meg ezt a mérkőzést. MVLC-KESI 12-15

Kategória: Archív