Nem sikerült a visszavágás Szegeden

A csoportmásodik Szeged utánpótlás együttese elleni rangadón fej-fej mellett haladt a két csapat majd a második negyedben Kiss Á.5, Varga I.2 és Heródek góljaival 8-6 arányban vezetést szerzett a Kecskemét.

Harmadik negyedben aztán 9-2 hazai előnyből Barna Tamás és Németh Zalán góljaival fordítottak a hazaiak sőt egy hármas(!) előnyből növelték előnyüket. Közben két KESI kulcsjátékos kipontozódott. Bár Heródek és Jenei még egy gólra csökkentette a hátrányt, de az utolsó negyedben az előzőek utóhatásaként elfogyott az erő a szegediek elhúztak és Bácsi M. utolsó percekben lőtt gólja csak szépítésre volt elég.

OBI/B: Szegedi VPS – Kecskeméti SI 14-11
(3-3,3-5,5-2,3-1).

KESI: Harkai J. – Varga I.2(1), Hartman J., KISS Á.5(1), Jenei V.T.1, Heródek B.2, Varga B. Cs.: Bácsi M.1, Bogdán L., Szabó Bo., Bajáki D., Simon G., Szilágyi B.(k)
Edző: Somossy József, Simon Gábor.

Jók: Barna T.5, Németh Z.4. ill. Kiss Á. Szeged, V.: Bujka János, Tordai Árpád

Kategória: Archív