Nem értem, hogy miért kell a harmadik negyedig várni!

Játékosaim az őrületbe kergettek az első két negyedben, mert nem akarták felfogni, hogy ellenfél is van a pályán. Egyesek azt hitték, hogy még mindig az öltözőben vennak.

A harmadik negyedben megemberelték a fiúk magukat, és 6-1 re hozták a negyedet. Ez el is döntötte a mérkőzést. Nem értem most sem, hogy miért kell erre várni itt is a harmadik negyedig.

Szeretném kiemelni Nagy Szabi védőmunkáját, míg Sárközi Viktor és Kalmár Feri mezőnymunkájával is nagyon meg vagyok elégedve. Simon Gábor 5 góljára nem kell semmit mondanom, míg Simon Balázs is szépen letette a névjegyét 99-es létére 3 góljával. A kapusaink teljesítményével is megelégedés tölt el, mert nem kaptak olyan gólt, amit fogniuk kellett volna.

Játszottak: Budai Ákos, Zvekanov Martin, Hornok Benjamin kapusok, Rigó Dániel, Nagy Szabolcs 1, Sárközi Viktor 2, Markó Bence, Simon Gábor 5, Simon Balázs 3, Papp Dániel, Trifont Gyula, Mezős Csaba, Pálfi Tamás, Kalmár Ferenc.

Külön szeretnék Gratulálni Mezős Csabának élete első hivatalos mérkőzéséhez!