Negyedik lett a „DÖMPER KUPÁN” a 2000-es csapat!

A Kecskeméti Utánpótlás Vízilabdáért Alapítvány 2003 és a KESI szervezésében újra megrendeztük a hagyományoknak megfelelően a „DÖMPER KUPÁT”.

Az első mérkőzés a Budafóka ellen zajlott, amelyen az első két negyedben jól játszottak a gyerekek azt csinálták, amit kértünk tőlük. A már biztosnak mondott mérkőzésen a 3-4-ik negyedben kiengedett a csapat, de a KESI 2-3 gólos előnyét nem tudta behozni az ellenfél így a mérkőzés vég

KESI 2000′   7 – 6   Budafóka

2-1, 3-1, 2-2, 0-2.

Játszottak:

Magyar Kristóf- Böröczky Bence 1, Tóth Árpád, Nagypál Sámuel 2, Fodor István, Szabó Márk, Tóth Rajmond 1, Böröczky Marcell, Bábel Richard, Kochan Dániel, Szőke Benedek 3, Gyapjas Brendon, Egervölgyi Tamás, Lisku Róbert.

Edző: Gyenes István

A KSI ellen egy meccs kihagyással találkoztak a fiúk sok hibával játszottunk, amelyekre az eligazításon felhívtuk a figyelmet ennek ellenére az eleje szorosra sikerült. A mérkőzésen mindenki játéklehetőséget kapott így lett az ered

KESI 2000′   4 – 11   KSI

1-1, 1-2, 1-3, 1-5.

Játszottak:

Magyar Kristóf- Böröczky Bence 1, Tóth Árpád, Nagypál Sámuel 1, Fodor István, Szabó Márk, Tóth Rajmond 2, Böröczky Marcell, Bábel Richard, Kochan Dániel, Szőke Benedek 1, Gyapjas Brendon, Egervölgyi Tamás, Pajor Jenő, Lisku Róbert.

A borzmérkőzésen a Cegléd csapata ellen játszottunk. A szoros kezdésből folyamatosan 1-1 góllal növelte előnyét a vendégcsapat, amit a már fáradó Kecskeméti gárda már nem tudott behozni

KESI 2000′   3 – 7   Cegléd

1-1, 1-1, 1-4, 0-1.