Magabiztos győzelem a felnőtt bajnokságban MAFC ellen

A vártnál könnyebben sikerült legyőznünk a MAFC csapatát idegenben.

A rutinos és elmúlt idényben is jól szereplő hazaiak ellen Jenei góljával indult a mérkőzés, de az első negyedben a MAFC még fordítani tudott. Varga István egyenlítése után a második negyedtől sorra születtek jó védekezés mellett a kecskeméti akciógólok Hartman, Heródek, Kiss Ádám és Varga István révén, Harkai pedig ismét remekelt.

A fővárosiak csak 3-10 után tudtak kozmetikázni az eredményen, de a véghajrá ismét a vendégeké volt. Harkain és a góllövőkön kívül Bácsi Miklós, Szabó Boldizsár a mezőnymunkájával tűnt ki, de az egész csapat dicséretet érdemel.

A kecskemétiek összeállítása: HARKAI JÁNOS – VARGA ISTVÁN 4, BÁCSI MIKLÓS, KISS ÁDÁM 3, HARTMAN JÓZSEF 3, Jenei Vilmos 1, HERÓDEK BENCE 1.
Csere: SZABÓ BOLDIZSÁR, Varga Bence, Berente Imre, Simon Gábor, Kovács Dávid, Csuta Dániel kapus.
Edző: Somossy József, Simon Gábor.

Kategória: Archív