Leány vízilabda sikerek a Budapest 98′ Bajnokságban

Remekül kezdtek a KESI 97 leány vízilabdázók a Kőnigh György 98′ Budapest Bajnokságban!

Három mérkőzésen vagyunk túl a bajnokságban, és 6 ponttal a 6. helyen állunk, de csak gólkülönbséggel, ugyanis a 2. helyezett csapatnak is 6 pontja van!!! Elő mérkőzésünket a Kaposvár ellen játszottuk, és fölényes 16 – 3-as győzelmet arattunk. A második mérkőzés igazi presztízsmérkőzés volt, hiszen a KESI fiú csapat ellen kellett megküzdenünk.

Az utolsó negyedig kiegyenlített játék folyt, de az utolsó játékrészben a magunk javára tudtuk fordítani a meccset. 10 – 4 lett a vége! Külön pikattériája volt az összecsapásnak, hiszen a betegségekkel küszködő fiúknál, a mi kapusunk Fáy Viktória védett, aki remek teljesítményt nyújtott. Gyakorlatilag kivédte a szemünket!!!! Harmadik meccsünket a BVSC ellen játszottuk és 10 – 3 arányban vesztettünk, az esélyesebb fővárosi csapat ellen. A három mérkőzésen kiemelkedő teljesítményt nyújtottak: Bella Lili, Engel Dorotea, Varga Dia, Balla Vivien, Borbély Alíz. Gratulálunk az egész csapatnak, és Szűcsné Csáki Orsolya edzőnek.

Kategória: Archív, Vízilabda