Kettős vereség a Budapest Bajnokságban

A hullámzó teljesítménynek nem lehet más eredménye, mint a vereség. Ez igazolódott be Budapesten is, ahol a KESI leány kosárlabdacsapata vendégeskedett.

VASAS BASKET – KECSKEMÉTI SI/A 76-38 (29:10,20:8,12:9,15:11)

KESI: Gereben 6, Petró 6, Burján 0, Tóth 6, Dugár 2, Varga 2, Hajnal 4, Szórád 4, Mérész 5, Révész 0, Kovács 1, Bodza 2

Edzői: Az első két negyedben még a “buszban” maradtunk, és nem egészen állt össze a védekezésünk. A második félidőben nyújtott játékunk már hasonlított az eddig tanultakhoz, ami az eredményen is meglátszik.

KECSKEMÉTI SI/A – CSATA DSE 42-58 (12:14,13:5,2:19!!!,15:20)

KESI: Gereben 5, Petró 4, Burján 2, Tóth 8, Dugár 8, Varga 4, Hajnal 3, Szórád 0, Mérész 2, Révész 2, Kovács 4, Bodza 0, Monus 1

Edzői: Az első két negyedben egész jó dolgokat csináltunk, viszont ezen a mérkőzésen a második félidőben főleg a harmadik negyedben (0:15 kezdtünk) elfelejtettük mindazt, amit gyakoroltunk és visszaszálltunk a hazafelé induló buszba!

edzők: Gerebenné Zita, Gereben Tamás