Jaksa Ákos a legtechnikásabb versenyző

A KJC-KESI versenyzője nyerte el a legtechnikásabb versenyző címet. Öt ipponos győzelmet aratott. 18 judokánk indult a régiós megmérettetésen.

Nyolc éremmel és nyolc pontszerző helyezéssel zárt a Kecskeméti JC-KESI judo csapata a hétvégi Nagykőrösi Judo Kupán. Három arany, két ezüst és három bronz éremmel tértek haza cselgáncsozóink. Kiemelkedő volt Jaksa Ákos szereplése a 45kg-os serdülők között. Minden mérkőzését megnyerve haladt a döntőig. A fináléban hatalmas nyerni akarásáról számot adva diadalmaskodott. Példa értékű volt Hrabovszky Ricsi és Zsadányi Zsolt menetelése az 55kg-ban, ahol második és harmadik helyezést sikerült elérniük. Kriminál Áron és Sándor Petra is ki tudott lépni saját árnyékából. Áron első, Petra harmadik helyen végzett.