Ismét remekeltek a KARC-KESI-s atléták

A  hétvégén folytatódtak a Magyar Liga versenyek. A Felnőttek Liga döntőjét együtt rendezték a serdülőkkel, ami remek lehetőség volt arra, hogy a fiatalok közelről láthassák a Londoni Világbajnokság magyar hőseit, Baji Balázst, Márton Anitát és a többi kiválóan teljesítő klasszist.

A felnőtt korosztályban és a serdülőknél is több versenyző volt érdekelt a KARC-KESI sportolói közül. A hűvös esős időben is többen egyéni csúcsot értek el. Kiemelkedik Zsivoczky Attila, aki a hárompróbát fölényesen nyerte meg. Tamási Ottó idei legjobbjával 3. lett 400 méteres gátfutásban, Török Krisztián pedig gerelyhajításban. A helyezettek közül kiemelkedik Galamb Csaba futása 5000 méteren. Remek idővel végzett a 4. helyen, jó hangolódással a jövő heti félmaraton bajnokságra.

A „kicsik” közül Szűcs Szabina egyéni csúccsal nyerte a 80 méteres gátfutást, begyűjtötte a távolugrás első helyét is, magasugrásban 2. helyen végzett. Magyari Kristóf remek egyéni csúcsot ugorva lett 4. magasugrásban!