Hétvégi leány kadett eredmények

A tét az országos döntőbe jutás volt, a tornát Sopronban rendezték.

A mérkőzésnek Dobos Ági nélkül kezdtünk neki, hiszen még gipszben van a lába és Várkonyi Zsani sem volt teljesen egészséges, mert a héten történt egy térdsérülése. Ennek a csatának a megnyerése döntő fontosságú lett volna a csapat számára.

Sajnos túl kemény játékot engedtek a pályán, aminek két sérülés lett vége a 3. negyed elején. Először Pogány Vivien, majd rá egy percre Domokos Melitta bokája fordult ki. Ezzel sajnos meghatározó emberek estek ki a csapatból, amit, már nem bírtak el a gyerekek.

Nyíregyháza-Kecskeméti SI 76:60 (19:15,19:12,11:16,27:17)

• Kecskeméti SI: Pogány 20, Ősze 10, Kőházi 10/3, Kálló 3/3, Baukó 15/3. Csere: Tompai, Nagy H. ,Várkonyi , Murár, Domokos , Szabados, Boros.
  • Nyíregyháza legjobbjai: Papp 21/9, Ónya 19.

Ezt a mérkőzést msáfél órával később a nyíregyházi összecsapás után kezdtük.

Domokos Melitta pályára tudott lépni, szerencsére nem lett túl vészes a sérülése és Várkonyi Zsanit is megpróbáltuk, de csapat szinten nem sikerült a fejeket helyrereakni. Borzasztó hitetlenül játszottunk az első félidőben, így már ott eldőlt a végeredmény. Bár a második félidőt 2 ponttal megnyertük, sajnos már ez is kevésnek bizonyult.

Kecskeméti SI- Soproni Darazsak 53:82 (10:29, 12:24, 15:16, 16:13)

• Kecskeméti SI: Ősze 2 , Kőházi 2, Tompai 9, Baukó 12, Kálló 7/3. Csere: Nagy H. 3, Várkonyi 2, Murár 4, Domokos 2, Szabados 3, Boros 7/3.
  • Sopron legjobbjai: Böröndy V.25, Weininger 22/3.

Új nap, új játék-így tudnám jellemezni a lányokat.

Kiegyensúlyozottan, mindenkit játszatva tudtunk nagyarányú győzelmet aratni. Ha egy nappal korábban is így látták volna önmagukat a játékosok, akkor a sérülések ellenére is tudtuk volna hozni a Nyíregyháza elleni mérkőzésünket.

• Győr-Kecskeméti SI: Ősze 11, Kőházi 3, Kálló 10/6, Baukó 19, Tompai 4. Csere: Nagy H. 4,Várkonyi 2, Murár 2, Domokos 4, Szabados, Boros 10/3.
  • Győr legjobbjai: Csikász 8, Doronyi 8.

A két vereség miatt nem jutottunk az országos döntőbe, így majd a 9-12 helyért küzdhetünk még májusban.

Kategória: Archív