Bajnoki forduló

Vasárnap az Országos Gyerek, Serdülő és Ifi fiúcsapataink Leányfalun játszottak bajnoki mérkőzést.

Az első mérkőzést a serdülő csapat játszotta(tartalékosan). A végeredmény 6-4.A nehézségek ellenére a gyenge helyzet kihasználásunk és emberelőny kihasználás miatt szenvedtünk vereséget. A védekezést nagyban elő segítette a kapusunk nagyszerű teljesítménye.

A második mérkőzést a gyerek csapat játszotta.A csapat vereséget szenvedett,a döntetlen utáni 5 méteres párbajban.A gyerek csapat nagy része már részt vett az előtte való serdülő mérkőzésen. A mérkőzés elején ez látszott a játékukon(helyzet kihasználás),a negyedik negyedben már átvették az irányítást a mérkőzésen,de sajnos ez csak a döntetlenre volt elég.

A harmadik mérkőzést az ifi csapat játszotta.Sima vereség lett a vége.A mérkőzés elején az ellenfél már eldöntötte a mérkőzést,szinte tetszés szerint lőtték a gólokat. Mi csak futottunk az eredmény után. A mérkőzésen voltak jó teljesítmények:Hornok Benjamin(kapus),Józsa Bálint(center)

Kategória: Archív