A tavasz legfontosabb meccsét elbukta a KESI női vízilabda csapat

Csapatunk végig derekasan küzdött. Remek kezdés után a negyedik negyedben elvesztettük a meccset.

A női vízilabda OBI/B bajnokság utolsó előtti fordulójában az volt a nagy kérdés, hogy a KESI – Villanó Fókák rangadón ki lesz a győztes. Hiszen ennek a mérkőzésnek a győztese nyeri a bajnokságot. Jobb esélyekkel indult a KESI, mert a döntetlen még a Kesinek kedvezett volna. Nos, nem sikerült a bravúr. Óriási csatában, sokszor játékvezetői ítéletektől sújtva, 15 – 11–es vereséget szenvedtünk.

A harmadik negyedig álompólót játszott a csapat, de miután indokolatlanul állították ki a kecskeméti lányokat, az utolsó negyedre elfogyott a cserelehetőség és a gyakorlatilag OB I-es Honvédos lányok maguk javára billentették a mérkőzést. Csapatunk végig derekasan küzdött, és minden dicséretet megérdemel. Régóta nem volt Kecskemétnek ilyen kiváló női csapata.

Villanó Fókák – KESI 15 – 11 (4-3,2-4,1-2,8-2)

KESI: Szikora E. – Lisztes, Biharvári, Füzes, TÖRŐCSIK 3, Kőrösi, VIRÁG Boglárka 4, Béky, Adamik 1, Virág Bianka, Rácz 3, Vavrek, Molnár. Edző: Szabó László.

Második mérkőzését már magabiztosan nyerte a KESI.

Debrecen – KESI 6 – 20 (0-7,0-7,2-5,4-1)