A serdülő csapat visszavágott

A gyermek vízilabda csapat vereségét a serdülőknek sikerült egálba hozni, hiszen a vasárnapi meccsen a végeredmény egyetlen percre sem került veszélybe.

Az első negyed 5-0 után kihagyhatatlannak tűnő helyzeteket is sikerült a vezetés biztos tudatában elrontani.A második negyedben a sok hiba miatt csak egyel tudtuk növelni előnyünket. Az ellenfél a harmadik negyedben tudta az első gólját megszerezni, ami a védelmet dicséri. A harmadik negyed harmadik percétől már nem számíthattunk sokadszorra Zubek Leventére, mert ismét összeszedte a kipontozódáshoz szükséges hibapontokat.

A helyére beállt fiatalok szinte hiba nélkül játszottak, de érdemben már nem tudtak hozzátenni a nagyobb gólarány eléréséhez.