A ping-pongosok érmekkel tértek vissza a megyei versenyről

A hétvégén Bács-Kiskun Megyei asztalitenisz szövetség rendezésesben Kiskunhalason 2014. február 8-án újonc, serdülő és ifjúsági versenyt rendeztek. A Kesi-Spartacus versenyzői is indultak a rajta és szép sikereket értek el!

Kesi – Spartacus utánpótlás versenyzői újonc és serdülő versenyen szerepeltek. Az eredmények:

• Újonc leány III. korcsoportban Szabó Petra bravúros játékkal a 2. helyet szerezte meg!
  • Fiú III. korcsoportban Almási Gergő 2. nagyon jó versenyzéssel, Kiss Kevin a csoportjából tovább jutott majd a 4 közé jutásért esett ki.
  • Serdülő fiú párosba Dudás Tamás-Almási Gergő párosunk nagyot küzdve minden mérkőzésen nyerni tudott, csak a döntőbe maradtak alul és a 2. helyen végeztek.
  • Serdülő leány párosban Pető Anna – Szabó Petra párosunk nagyon közel volt a bravúrhoz a 4 közé jutásért de a döntő szettben alul maradtak.
  • Serdülő leány egyesben Pető Anna 3. helyezést ért el, Szabó Petra a serdülök között is tudott győzelmet szerezni.
  • Serdülő fiú egyesben Dudás Tamás a döntőben maradt alul és szerzett 2. helyezést.

Fodor Miklós edző, így nyilatkozott: „Olyan jó volt látni, hogy a legfiatalabb versenyzőink is sportszerűen küzdve versenyeztek és értek el sikereket. Gratulálok minden résztvevőnek szép teljesítmény volt!”