Kesis sikerek a 109. Mezei Futóbajnokságon

Kicsit hűvös és szeles idő fogadta a „City App Kecskemét” 109. Országos Mezei Futó Bajnokság résztvevőit.

A verseny az  „Álom Jövő” futamokkal kezdődött, amelyet a helyi rendezők országosan meghirdettek. Szombathelytől Debrecenig több mint százan jelentkeztek erre a versenyre. A kicsik után Dr. Szeberényi Gyula Kecskemét város sportért felelős alpolgármestere nyitotta meg a bajnokságot, ami az Újonc (13 éves) korosztály futamaival kezdődött, és a felnőtt korosztállyal zárult.

Nagy örömünkre kecskeméti (KARC-KESI) sikereknek is örülhetett a kilátogató közönség. Az ifjúsági fiúk mezőnyében Palkovics István kiváló és meggyőző futással bajnoki címet szerzett! A csapat a 3. helyen végzett. Ugyancsak bronzérmet szereztek az ifjúsági lányok csapatban. Kiszel Gergő a serdülő korosztályban az előkelő 4. helyen végzett.

Az „Álom jövő” futamokban az U11-es korosztályban nyertek a kecskemétiek sok értékes egyéi helyezés mellett!