Megkezdték a felsőházi küzdelmeket a Kesis kézisek

2017. január 22-én a Kecskeméti Sportiskola kézilabdásai megkezdték a felsőházbeli szereplésüket a bajnokságban. A csapatok ígéretesen szerepeltek a lebetegedések ellenére is.

15

Vazul Zsolt edző: Megkezdtük a küzdelmeket a felsőházban. Első mérkőzésünkön a Békés ellen sajnos az első félidőben lassan és körülményesen kezdtünk, ennek eredményeképpen a második félidő elején már 9 góllal is vezetett a Békés. Az utolsó 10 percben felgyorsult a játékunk és 7-2-es szériával sorossá tettük a mérkőzés végét. Második mérkőzésünkön az esélyesebb Orosháza ellen kiválóan védekeztünk és a második félidei gyors lerohanásokkal magabiztossá tettük győzelmünket.

24

Korsós-Szőke Tünde edző: Az U11-es Kesis kézilabdás lányok vasárnap megkezdték szereplésüket a felsőházban. Az előjelek sajnos nem sok jót ígértek, hiszen az utolsó két edzésen csupán 4 játékos vett részt, a többiek betegség miatt hiányoztak. Ennek ellenére, az első meccs szoros eredményt hozott, csupán 2 góllal maradtunk alul az Orosházával szemben. Góllövők: Molnár 5, Baranyi 4, Daragó 3, Pécsi 1

A jó erőket felvonultató Szeged ellen folytattuk, ahol már kiütközött az erőnlétbeli különbség, és a Sportiskolás lányok 24:15-ös vereséget szenvedtek. Góllövők: Baranyi 6, Molnár 4, Pécsi 3, Szurgyi 2.

Külön köszönet a szülőknek , hogy gyermekeiket „felgyógyították” annyira, hogy ki tudjunk állni és a lányok is erőn felül teljesítettek. Két hét múlva Békéscsabán folytatódnak a küzdelmek, ahol nagyon szeretnénk szép és eredményes játékkal javítani.

A legkisebbek, a szivacskézisek is megkezdték a bajnoki küzdelmeket.