Címlap Hírek A Kecskeméti Sportiskola évzárója
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Névnap

Ma 2019. január 20., vasárnap, Fábián és Sebestyén napja van. Holnap Ágnes napja lesz.

Időjárás

A Kecskeméti Sportiskola évzárója
2011. december 27. kedd, 12:14

A Kecskeméti Spartacus Sportcsarnokában tartották meg kedden este a KESI év végi záró összejövetelét.

A szakosztályok edzőit és vezetőit Feyér Zoltán, a KESI igazgatója köszöntötte, majd visszatekintett a lassan mögöttünk hagyott esztendőre. A szakosztályokat is sújtó gazdasági nehézségekre utalva a félig telt – félig üres pohár esetén keresztül szemléltette, hogy Kecskemét Megyei Jogú Város Önkormányzata a lehetőségekhez képest mindent megtesz a városunkban működő sportszakosztályok minél zavartalanabb működésének fenntartása érdekében.

Őt Vazul Zsolt, a KESI szakmai igazgatója értékelése követte, majd ezt követően megköszönte a sportvezetőkkel együtt töltött éveket, és sikeres munkát – hiszen 2012. január elsejétől megválik posztjától, és más, fontos beosztást tölt majd be városunk életében.

A jó hangulatú összejövetelt közös vacsora – és persze kötetlen együttlét zárta.

Hajrá KESI!

 
FacebookTwitterGoogle bookmarkIWIWSatartlapDel.icio.usLinkter.huvipstart.huMyspace bookmarkDiggUrlGuru.huBlogter.huJP-Bookmark
Copyright © 2019 Kesi.hu. Minden jog fenntartva.
Készítette: DemiDesign